برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

محسن مسعودیان‌راد: دانشجویان در اولویت اشتغال کمیته امداد هستند

به گزارش پایگاه خبری حمیت نیوز ؛مدیرکل کمیته امداد استان قم با تاکید بر اینکه کمیته امداد از ازدواج و اشتغال جوانان به صورت ویژه حمایت می‌کند، ...
به گزارش پایگاه خبری حمیت نیوز ؛مدیرکل کمیته امداد استان قم با تاکید بر اینکه کمیته امداد از ازدواج و اشتغال جوانان به صورت ویژه حمایت می‌کند، گفت: اولویت نخست ما در حوزه اشتغال، ارتقای مهارت‌های دانشجویان و فعال‌سازی ظرفیت‌های آن‌هاست چراکه بین علم و عمل نباید فاصله‌ای ایجاد شود.
به گزارش پایگاه خبری حمیت نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد؛ محسن مسعودیان‌راد ظهر امروز در همایش دانشجو، افسر جنگ نرم و رسانه که در سالن اجتماعات شهید نبی‌لو مجتمع فرهنگی حضرت معصومه(س) برگزار شد، ضمن گرامیداشت روز دانشجو اظهار کرد: دانشجویان پرچم‌داران علم و ادب و فرهنگ و فرزندان نخبه امام خمینی(ره) هستند که قرار است پرچم انقلاب اسلامی را بر دوش بگیرند.
وی با بیان اینکه شأن دانشجو تمرکز بیشتر در حوزه اندیشه و تفکر است، عنوان کرد: دانشجو با تمرکز و تلاش خود باید به سلاح علم و دانش مجهز شود.
مدیرکل کمیته امداد استان قم خاطرنشان کرد: خداوند متعال در یکی از آیات قرآن کریم از افرادی که اهل تفکر نیستند به‌عنوان جنبده نام می‌برد و این نشان می‌دهد که افرادی که اهل علم، تفکر و اندیشه نیستند نباید نسبتِ انسانیت به خود بدهند.
وی از تاکید قرآن کریم نسبت به موضوع تفکر، تعقل و تحلیل در امور مختلف یاد کرد و ادامه داد: یک دانشجو باید منبع علم‌ورزی و فرهیختگی باشد.
مسعودیان خاطرنشان کرد: آنچه میان یک عالم دینی و رهبر یک جامعه ایجاد تمایز می‌کند فقط داشتن علم نیست بلکه داشتن علم به زمان و عملکرد درست و به موقع است.
وی با بیان اینکه دانشجوی امروزی باید به‌روز باشد و به‌روز فکر کند، عنوان کرد: دانشجو باید آگاه نسبت به شرایط زمان خود باشد و بتواند زمان خود را مدیریت کند که این از شرایط مهم دانشجوی ولایی و ارزشی است.
مسعودیان‌راد ادامه داد: برخی فکر می‌کنند که باید همیشه در فقر بمانند درحالی‌که تحول نیاز هر انسان است و ما در زمینه اشتغال به ویژه اشتغال دانش‌بنیان از همه ظرفیت‌ها بهره‌مند خواهیم شد.
وی با بیان اینکه هر کسی در هر رشته و تخصصی مورد حمایت قرار می‌گیرد، عنوان کرد: دانشجو باید برای به نمایش گذاشتن و تکامل استعداد خود تلاش کند و صندوق توسعه نیز اعتبارات مطلوبی را برای حمایت از استعدادها به ویژه کارهای کارآفرینی در سطح کلان درنظر گرفته است.
مدیرکل کمیته امداد استان قم خاطرنشان کرد: ما باید بتوانیم دانش را در عرصه عمل بکار بگیریم و به تکنولوژی‌های جدید برسیم تا بتوانیم در سطح استان و فراتر از استان و حتی جهان تاثیرگذار باشیم و در این راستا هر ایده و تفکری حمایت خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه کمیته امداد از ازدواج و اشتغال جوانان به صورت ویژه حمایت می‌کند، عنوان کرد: اولویت اول ما در حوزه اشتغال، ارتقای مهارت‌های دانشجویان و فعال‌سازی ظرفیت‌های آن‌هاست چراکه بین علم و عمل نباید فاصله‌ای ایجاد شود.
مسعودیان‌راد با اشاره به اینکه دانشجویان از امروز باید به دنبال اشتغال و کارآفرینی باشند، عنوان کرد: این قشر از یک شأن متفاوت برخودار است به همین علت ما تلاش می‌کنیم تا سرانه دانشجویان را در کمیته امداد ارتقا دهیم.
در این همایش سواد رسانه ای و فضای مجازی توسط یکی از اساتید برجسته دانشگاهی به دانشجویان آموزش داده شد و حاضرین در مراسم، مدرک معتبر این دوره را دریافت خواهند کرد.
در پایان این همایش دانشجویان نخبه و برتر تحت حمایت کمیته امداد استان قم در زمینه های علمی و ورزشی تجلیل شدند و مدیرکل استان با سعه صدر به سوالات دانشجویان پاسخ داد و دستور فوری رسیدگی به آنها را نیز صادر کرد.
تاریخ: 1400/9/15
موضوع: اخبار قم
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی:

اخبار مرتبط

جشنواره فراگیری نخستین واژه (آب) در قم برگزار می‌شود

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم به نقل از حمیّت نیوز(حمنا): مهندس عبدالحمید توکلی بینا قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب استان قم در همایش آموزشی - توجیهی ...

بهادری جهرمی: امسال به تولید ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار خودرو خواهیم رسید

به گزارش حمیت نیوز(حمنا):علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت سیزدهم امشب در سومین روز برپایی این نمایشگاه در قم، اظهار کرد: مردم ما شاهد هستند در دولت قبلی چه بحران‌هایی در ...

روز ورود حضرت معصومه (س) روز "قم" نامگذاری شده است

به گزارش نمایشگاه بین المللی قم به نقل ازحمیّت نیوز (حمنا) مهدی بخشی سورکی: پس از آنکه هشتمین امام شیعیان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) به ناچار و اجبار مامون پیشنهاد ...

خط انتقال و شبكه توزیع روستای صرم اصلاح و بازسازی شد

به گزارش نمایشگاه بین المللی قم به نقل ازحمیّت نیوز (حمنا): مهندس حسن بختیاری با اشاره به پروژه‌های اجرا شده و در دست اجرای آب و فاضلاب استان در روستاهای استان گفت: ...

طراحی سایت و پشتیبانی: رسانه پرداز