برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
با حضور ۱۹ شرکت دانش بنیان؛

نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۳ از امروز آغاز به کار کرد

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک از امروز شنبه ۹ تیر در محل دائمی نمایشگاه‌های ...

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم؛ بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ ۱۴۰۳) از ۹ تا ۱۲ تیر ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شده است.

در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در این نمایشگاه که به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا شده است، ۱۹ شرکت دانش‌بنیان به معرفی محصولات و توانمندی‌های خود در حوزه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک می‌پردازند.

اسامی شرکت‌های دانش‌بنیان و محصولات فناورانه‌ای که در این نمایشگاه معرفی شده است، به این شرح است:

شــرکت بهینــه پــردازش در ســال ۱۳۸۵ بــا فعالیــت تخصصــی در صنعــت تله‌کام تأسیــس شد. درحــال حاضــر، سیســتم بزرگ و یکپارچه این شــرکت، با عنوان Platform BSS در شــرکت مخابرات ایران با پوشــش ۳۰ میلیون مشترک در بخش تلفن ثابت و دیتا در حال بهره‌برداری است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: سیستم پشتیبانی کسب‌وکار platform BSS

شــرکت داده‌پــردازی نیلرام توســط جمعی از متخصصان مجــرب در حوزه فناوری اطلاعات و گروهی از مشــاوران حوزه‌های مختلف سیستم و استراتژی تأسیس شد. هسته اصلی این شــرکت در قالب بخش خصوصی از ســال ۱۳۸۲ فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرده و با بهره‌گیری از تجارب مثبــت خــود توانســته در حوزه صنایــع و بازرگانی، مجری چندیــن پروژه موفق در زمینه اســتقرار نرم‌افزارهای جامع مدیریت منابع سازمانی (ERP) باشد.

محصول معرفی‌شده در پاویون: نرم‌افزار جامع یکپارچه نیلرام (ERP)

یک‌پی ارائه‌دهنده راهکارهای دریافت درآمد بین‌المللی برای کسب‌وکارهای ایرانی است. این شرکت از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده و تا امروز به بیش از ۳ هزار کسب‌وکار ایرانی سرویس‌های خود را ارائه کرده است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: پلتفرم دانش‌بنیان یک‌پی

شــرکت صدر الکترونیک دنا در زمینه طراحی و نمونه‌ســازی سیســتم‌های الکترونیک صنعتی و آســانسور به ثبت رسیده است. محصولات طراحی‌شده شرکت شامل سیســتم‌های الکترونیک آســانسور و صنعتی و بردهای کنترل تابلو فرمان اســت.

محصول معرفی‌شده در پاویون: منبع تغذیه بی‌وقفه

شــرکت عهــد یکــی از شــرکت‌های فعــال در حوزه هــوش مصنوعی و عضــو پارک علــم و فناوری خراســان رضوی اســت که در زمینه پردازش متن سرویس‌های متنوعی از جمله جســتجوی هوشــمند، چت بات‌های هوشــمند با تمرکز بر بهبود تجربه مشتری، سیستم‌های توصیه‌گر و آموزش مدل زبانی بزرگ (LLM) فعالیت می‌کند.

محصول معرفی‌شده در پاویون: چت بات هوشمند فارسی عهد

فنــاوری اطلاعات بهپایــا بــر ارائــه راهکارهــای جامــع و کارای جمــع‌آوری، تحلیــل و مهندســی داده بــا هدف هوشمندســازی عملیات و کسب‌وکار تمرکز دارد. گرایش‌های کاری شرکت شامل مانیتورینگ، اینترنت اشیا و موضوعاتی چون مهندسی کلان‌داده، تحلیل برخط داده، کشف ناهنجاری در داده، تحلیل ریشه خطا و پروتکل‌های ارتباطی است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: پلتفرم مانیتورینگ معین

اســتارت‌آپ ســمیتیو، اولین اســتارت‌آپ ایرانی اســت که سرویس هواشناســی هوشــمند کاربردی ارائه می‌دهد. ســمیتیو یک تیم ۷ نفره با تخصص‌های مختلف هواشناســی، ســخت‌افزاری، نرم‌افزاری و محصول اســت که ضمن ســاخت ایستگاه هوشمند هواشناسی با استفاده از هوش مصنوعی، سرویس هواشناسی متفاوتی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

محصول معرفی‌شده در پاویون: هواشناسی کاربردی هوشمند

شــرکت اهتمــام در ســال ۱۳۷۸ بــا هــدف ارائه سیســتم‌های نویــن ســخت‌افزار و نرم‌افزاری تأسیس شــد و در ســال ۱۴۰۲ با معرفی محصول اسکیدمی موفق به دریافت نشان دانش‌بنیان شد. اسکیدمی، گام بسیار مهمی در توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان شرکت اهتمام است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: اسکیدمی

شــرکت بهینــه ایــران با بیش از ۲۵ ســال تجربــه در حوزه طراحی و تولیــد نرم‌افزار موفق به تولید سیســتم برنامــه‌ریزی منابع سازمان (ERP) شده است. این شرکت افتخار دارد ضمن دریافت گواهی خلاقیت برای نرم‌افزار SCM موفق به پیاده‌سازی سیستم مدیریت زنجیره تأمین شرکت مخابرات ایران شود.

محصول معرفی‌شده در پاویون: نرم‌افزار برنامه‌ریزی منابع سازمان

شــرکت مهندســی پویان صنعت در ســال ۱۳۸۷ با هدف طراحی و تولید انواع ســامانه و دســتگاه‌های اندازه‌گیری و کنترل آنلاین پارامترهای سنجشی (IoT) با حضور جمعی از متخصصان توانمند ایرانی تأسیس شد. سابقه بیش از ۱۵ سال فعالیت فناورانه و حرفه‌ای در این عرصه و کسب رضایت حداکثری از جمله افتخارات این شرکت است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: سامانه رصد آنلاین مراکز (پارامترهای حیاتی)

شرکت مهندسی راستین الکترونیک پویا در زمینه طراحی، مهندسی معکــوس، ســاخت، نصب و اجرا، تعمیرات فوق‌تخصصی، سرویس و نگهــداری و همچنین تأمین قطعات و تجهیزات برق، الکترونیک، پاورالکترونیک، ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی فعالیت می‌کند.

محصول معرفی‌شده در پاویون: مبدل‌ فرکانسی

شــرکت نرم‌افزاری آدا یکی از شــرکت‌های پیشــگام در زمینه فناوری اطلاعات و نرم‌افزار در ایران اســت. این شــرکت در زمینه توسعه و ارائه راهکارهای نرم‌افزاری برای شرکت‌ها و سازمان‌ها فعالیت دارد.

محصول معرفی‌شده در پاویون: سامانه اتوماسیون تحت وب مایسا

شــرکت مهندسیــن مشــاور امواج تتیس با اتکا بــر دانش متخصصان کارآزمــوده و مجرب با هدف مشــاوره، طراحی، تولید، تجهیز و پشتیبانی سیستم‌های تغذیه، به‌ویژه سیستم‌های برق بدون وقفه پایه‌ریزی و تأسیس شد. این شرکت هم‌اکنون با تولید محصولات دانش‌بنیان، پیشتاز صنعت یوپی‌اس در کشور است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: سوئیچ انتقال خودکار الکترونیکی

یک شرکت دیگر با نام تجاری هلپیکال، یکی از برندهای خوش‌نام کشور در حوزه نرم‌افزارهای ســازمانی اســت که تعداد بسیاری از سازمان‌های دولتی و غیردولتی، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، کسب‌وکارهای خصوصی و استارتاپ‌ها در کشور از محصولات و خدمات آن استفاده می‌کنند.

محصول معرفی‌شده در پاویون: نرم‌افزار هلپ دسک و تیکتینگ هلپیکال

نسیــم تلکام یک شــرکت های‌تک در حوزه فناوری‌های نرم‌افزاری - مخابراتی اســت که از ســال ۱۳۹۱ فعالیــت خود را آغاز کرده است. این شرکت با ارائه محصولات دانش‌بنیان و راهکارهای پیشرفته به شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب‌وکارهای خصوصی و دولتی خدمات ارائه می‌دهد.

محصول معرفی‌شده در پاویون: سیموتل

شــرکت نــگاه هوشــمند ســپهر پارس بــا پلتفــرم مانیتورینــگ مبتنی بر هــوش مصنوعــی واکاو به عنــوان تنهــا ارائه‌دهنده خدمــات تخصصــی پایــش وب در کــشور فعالیت می‌کند. خدمات این مجموعه شــامل مــواردی از جمله پایش ماشینی درگاه‌هــای اینترنتــی و اپلیکیشــن‌ها و شــبکه‌های اجتماعــی و مانیتورینگ زیرســاخت‌های فناوری اطلاعات و پلت‌فرم‌های IOT، مانیتورینگ و پایش تجهیزات نرم‌افزاری و ســخت‌افزاری شــعب بانک‌ها است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: واکاو

شــرکت نوآوران ارتباطات سیمای امید ارائه‌دهنده و تولیدکننده راهکار و محصولات حوزه صدا و تصویر اســت. این شرکت بــا بیــش از دو دهــه تجربــه و بــا اتکا به تیــم تحقیق و توســعه برندی پیشرو و دانش‌بنیان در صنعت رســانه شــناخته شــده است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: سامانه تلویزیون تعاملی

شرکت هوش‌پرداز پارستک از سال ۹۷ در حوزه‌های مختلف هوش مصنوعی در بازارهای بین‌المللی فعالیت داشته و درحال حاضر در حوزه پردازش تصویر، محصول دســتیار نظارت تصویری خود را با قابلیت‌های شناســایی چهره و پلاک‌خوانی و در حوزه پردازش متن، چت بات هوشمند پارسچت را طراحی کرده است.

محصول معرفی‌شده در پاویون: پارسچت دستیار هوشمند پشتیبان مشتری

شــرکت هیرو نگار پارس، مســتقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۷ با هدف ارائه راهکارهای حوزه‌ تعیین موقعیت ماهواره‌ای، شروع به فعالیت کرد و به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در این زمینه شناخته می‌شود.

تاریخ: 1403/4/9
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی:

اخبار مرتبط

نمایشگاه شمیم حسینی در اهواز افتتاح شد

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم به نقل از مهر؛ حجت الاسلام و المسلمین مهران جامعی در طی گفت وگویی اظهار کرد: نمایشگاه شمیم حسینی برای هشتمین سال در ...

نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۳ از امروز آغاز به کار کرد

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم؛ بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ ۱۴۰۳) از ۹ تا ۱۲ تیر ۱۴۰۳ در محل ...

جشنواره بزرگ سیر تیمورلو در پایتخت سیر کشور برگزار شد

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم؛ شهردار شهر تیمورلو در این جشنواره که تراب محمدی سرپرست استانداری آذربایجان شرقی، اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان ...

برنامه روز فرهنگی ایران در چین برگزار شد

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم؛ در چهارمین روز از سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن، ویژه برنامه روز فرهنگی ایران با حضور علاقه‌مندان ...

طراحی سایت و پشتیبانی: رسانه پرداز