برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم:

سال گذشته فرزندآوری در قم نیم درصد افزایش یافته‌است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: تعداد ولادت نوزادان در سال گذشته این استان در مقایسه با سال ۱۴۰۱، نیم درصد افزایش نشان می‌دهد.

به گزارش حمیت نیوز(حمنا)؛ مهدی مصری روز دوشنبه در جلسه جوانی جمعیت در قم، افزود: قطعا یکی از دلایل این رشد جمعیت، برگرفته از اقدامات صورت گرفته توسط تیم‌های بهداشت و درمان در استان است که باید گسترش یابد.

وی با تاکید بر اهمیت فعالیت بر موضوع جوانی جمعیت و فرزندآوری، افزود: باید در این راستا با تمام توان برنامه‌ریزی کرد و اقدامات لازم انجام شود.

استقرار میز خدمت مشاوره فرزندآوری در محل برگزاری نماز جمعه مصلای قدس

وی به اقدامات صورت گرفته در راستای فرزندآوری اشاره و بیان کرد: میز خدمت ارائه مشاوره فرزندآوری به منظور اجرای قانون جوانی جمعیت به‌صورت مستمر و هر هفته درمحل برگزاری نماز جمعه قم درمصلای قدس برپاست.

استقرار ۱۷ تیم مشاوره فرزندآوری با عنوان طرح نوسرباز در مسجد جمکران

مصری افزود: در راستای جوانی جمعیت، کارشناسان مامایی و مراقبین سلامت در ایام نیمه شعبان با حضور شبانه‌روزی در مسجد جمکران اقدام به ارائه مشاوره فرزندآوری و باروری سالم کردند.

به گفته وی، ۱۷ تیم مشاوره با استقرار در شبستان‌ها و صحن‌های مسجد جمکران در قالب پویش نوسرباز در راستای اجرای قانون جوانی جمعیت مشاوره لازم را به مراجعه‌کنندگان ارائه نمودند.

پویش نوسرباز از اربعین سال گذشته آغاز شد و در اعیاد نیمه شعبان به‌صورت شبانه روزی در مسجد جمکران انجام پذیرفت و هم اینک نیز سه‌شنبه شب‌ها در این مکان مقدس تیم‌های مشاوره در راستای جوانی جمعیت فعال هستند. 

تقدیر از برنامه‌ها و فعالیت‌های جوانی جمعیت دانشگاه علوم پزشکی قم

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی قم در زمینه اقدامات انجام گرفته در راستای جوانی جمعیت دانشگاه برتر در سطح کشور شناخته و مورد تجلیل قرار گرفت.

تاریخ: 1403/1/27
موضوع: اخبار قم
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی:

اخبار مرتبط

تکمیل پروژه های نیمه تمام در صدر درخواست ها در سفر رئیس جمهور به قم باشد

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم؛ محسن محرری در صدوبیست و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم که در ساختمان شهید زین‌الدین برگزار شد، استکبارستیزی ...

بازگرداندن ارز دولتی به خزانه بیت المال در قم

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم به نقل از حمیت نیوز(حمنا)؛ مدیرکل تعزیرات حکومتی قم تقی حسام گفت: پرونده ایفا نکردن تعهدات ارزی یک شرکت بازرگانی ...

رئیس جمهور بر تکمیل پروژه نیمه‌کاره مونوریل قم تاکید دارد

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم، سیدمحمد آقامیری  در حاشیه بازدید از پروژه مونوریل ...

بازدید استاندار قم ازغرفه قم در نمایشگاه ایران اکسپو۲۰۲۴/ مرکز خدمات سرمایه گذاری استان با حضور رئیس جمهور افتتاح خواهد شد

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم؛ سیدمحمد آقامیری امروز در حاشیه بازدید ازغرفه استان قم در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران اکسپو2024 در گفت وگو ...

طراحی سایت و پشتیبانی: رسانه پرداز