برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر قم:

ظرفیت شهر قم در تولید کفش ماشینی برای اشتغال‌زایی استفاده شود

طلائی با تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های شهر قم در تولید کفش ماشینی برای اشتغال‌زایی گفت: تولید 70 درصد از کفش ماشینی کشور در شهر قم نشان از ...

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم به نقل از حمیت نیوز(حمنا)؛ حسن طلایی در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی کفش قم ضمن تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری نمایشگاه اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه فرصتی برای صادرات و نمایش توانمندی در هر بخش است.
وی شرکت بیش از ۴۰۰ تولیدکننده کفش ماشینی در این نمایشگاه را موردتوجه قرارداد و افزود: این تعداد شرکت‌کننده نشان‌دهنده قدرت و توانمندی صنعت کفش در کشور و استان قم است .
نائب رئیس شورای اسلامی شهر مقدس قم تصریح کرد: خوشبختانه این صنعت بومی و داخلی بوده و این ظرفیت وجود دارد به یکی از تولیدکنندگان برتر جهان در این حوزه تبدیل شویم.
وی تولید ۷۰ درصد کفش ماشینی کشور را در شهر قم قابل توجه خواند و بیان کرد: تولید کفش ماشینی یکی از محصولات اصلی استان قم بوده و ظرفیت بزرگ اقتصادی و همچنین اشتغال‌زایی برای شهر قم ایجاد کرده است.
طلایی در پایان گفت: باید موانع و مشکلات این صنعت در کمترین زمان حل‌شده و در مسیر صادرات این محصول به خارج از کشور تسهیلگری شود.

تاریخ: 1402/10/30
موضوع: اخبار قم
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی:

اخبار مرتبط

ظرفیت شهر قم در تولید کفش ماشینی برای اشتغال‌زایی استفاده شود

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم به نقل از حمیت نیوز(حمنا)؛ حسن طلایی در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی کفش قم ضمن تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری نمایشگاه ...

قم ۳۵ هزار نفر امسال از اماکن تاریخی قم بازدید کردند

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم به نقل از حمیت نیوز (حمنا)؛ علیرضا ارجمندی گفت: خانه زند، خانه ملاصدرا ، کاروانسرای دیرگچین ، تپه قلی درویش و موزه مراجع ...

طراحی سایت و پشتیبانی: رسانه پرداز