برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر قم:

اتمام فرهنگسرای شهریار در دستور کار قرار گرفته است

طلایی با اشاره به اهمیت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و برنامه ریزی مناسب، عطف به نیاز سنجی ها جهت پروژه های جدید، گفت: در منطقه شش شهرداری، تکمیل ...

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم به نقل از حمیت نیوز(حمنا)؛ حسن طلایی در بازدید از پروژه‌های منطقه ۶ به بررسی چالش‌ها و مشکلات اجرای پروژه‌ها منطقه پرداخت و اظهار داشت: باید توسعه در تمام مناطق با یک کمیت و کیفیت پیش برود.
وی تکمیل و اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام را یکی از برنامه‌های مهم مدیریت شهری دانست و افزود: در گام نخست باید پروژه‌های نیمه‌تمام را تکمیل کنیم و سپس پروژه‌ای جدید را با توجه به اولویت‌های هر منطقه آغاز کنیم.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر قم یکی از پروژه‌های مهم منطقه ۶ را تکمیل فرهنگسرای شهریار عنوان و تصریح کرد: پروژه فرهنگسرای شهریار واقع در خیابان کارگر سالیان طولانی متروکه مانده بود که با توجه به‌ردیف بودجه مصوب شورای شهر، احداث این فرهنگسرا در دستور کار شهرداری قرار گرفت.
وی ادامه داد: اعتبار مصوب این بودجه حدود ۳۰ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۲ و مبلغ اولیه قرارداد نیز ۳۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بوده که پیشرفت بالا ۶۰ درصد داشته و در خردادماه سال ۱۴۰۳ به بهره‌برداری می‌رسد.
طلایی توجه به افزایش سرانه فرهنگی منطقه را اولویت اول دانست و بیان کرد: فرهنگسرا در دوطبقه احداث می‌شود که طبقه همکف آن حدود ۷۰۰ مترمربع اداری و ورزشی، طبقه اول ۶۳۰ مترمربع با کاربری آموزشی و طبقه دوم فضای مناسب آمفی‌تئاتر با مساحت ۴۳۰ مترمربع طراحی‌شده است.
وی در ادامه به اهمیت بازگشایی خیابان ۳۰ متری مطهری را نیز اشاره کرد و گفت: تا امروز سه پلاک از این معبر تملک شده و مسیر بازگشایی‌شده اما نیاز است سایر پلاک‌ها به‌عنوان قسمتی از عرصه از مسیر نیز تملک شود که نیاز به همکاری مالکین برای تعیین تکلیف شهرداری داریم.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر قم در پایان یادآور شد: این خیابان شارع پشتیبان خیابان امامزاده ابراهیم است و با بازگشایی کامل این معبر این منطقه ازنظر ترافیکی و تسهیل در عبور مرور پیشرفت چشم‌گیری خواهد داشت و حتی سیما و منظر منطقه را بهبود می‌دهد.

تاریخ: 1402/10/19
موضوع: اخبار قم
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی:

اخبار مرتبط

ظرفیت شهر قم در تولید کفش ماشینی برای اشتغال‌زایی استفاده شود

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم به نقل از حمیت نیوز(حمنا)؛ حسن طلایی در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی کفش قم ضمن تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری نمایشگاه ...

قم ۳۵ هزار نفر امسال از اماکن تاریخی قم بازدید کردند

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم به نقل از حمیت نیوز (حمنا)؛ علیرضا ارجمندی گفت: خانه زند، خانه ملاصدرا ، کاروانسرای دیرگچین ، تپه قلی درویش و موزه مراجع ...

طراحی سایت و پشتیبانی: رسانه پرداز