برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.
با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت استانداری قم:

بیست و سومین نمایشگاه الکامپ استان قم افتتاح شد

با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری قم بیست و سومین نمایشگاه الکامپ استان قم افتتاح و آغاز بکار کرد.

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم به نقل از حمیت نیوز(حمنا)؛ حسن نادری سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری پس از افتتاح این نمایشگاه، از آخرین دستاورد های فناورانه حوزه فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی استان قم از شرکت های دانش بنیان این حوزه بازدید کرد.

 وی با قدردانی از عوامل برگزاری این نمایشگاه، ابراز امیدواری کرد که با توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات در استان شاهد بالندگی هر روزه این شرکت های دانش بنیان استان در کشور باشیم.

نادری با اشاره به ظرفیت های ویژه استان قم در حوزه شرکت های دانش بنیان افزود:استان قم با توجه به نزدیکی به تهران و بهره مندی از محتوای دست اول فرهنگی و مذهبی در کشور می‌تواند علاوه بر دستیابی به توان اشتغال زایی بالا، با توسعه فناوری اطلاعات به حل مسائل کلیدی و اساسی کشور کمک نماید.

تاریخ: 1402/10/13
موضوع: اخبار قم
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی:

اخبار مرتبط

ظرفیت شهر قم در تولید کفش ماشینی برای اشتغال‌زایی استفاده شود

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم به نقل از حمیت نیوز(حمنا)؛ حسن طلایی در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی کفش قم ضمن تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری نمایشگاه ...

قم ۳۵ هزار نفر امسال از اماکن تاریخی قم بازدید کردند

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم به نقل از حمیت نیوز (حمنا)؛ علیرضا ارجمندی گفت: خانه زند، خانه ملاصدرا ، کاروانسرای دیرگچین ، تپه قلی درویش و موزه مراجع ...

طراحی سایت و پشتیبانی: رسانه پرداز