برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نماینده مجلس: تعهدات ارزی مانعی برای افزایش صادرات صنعت کفش است

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کفش قم امروز در سطح فراملی حرف‌هایی برای گفتن دارد، گفت: تعهدات ارزی در این صنف مانعی ...

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه قم به نقل از خبرگزاری حمیّت نیوز(حمنا)؛ احمد امیرآبادی فراهانی شب گذشته در حاشیه بازدید از نمایشگاه «مواد اولیه، ماشین آلات، تکنولوژی، چرم و صنایع وابسته صنعت کفش ایران-قم» در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: این نمایشگاه نسبت به دوره‌‌های گذشته پیشرفت بسیاری داشته است.

وی با اشاره به اینکه این دوره از نمایشگاه از نظر کیفیت، جذابیت و تعداد غرفه‌ها با نمایشگاه بین المللی تهران رقابت می‌کند، مطرح کرد: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی برای قم ظرفیت بسیار بالایی ایجاد می‌کند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اگر مسئولین استان قم نسبت به رفع مشکلات مجموعه مدیریت این نمایشگاه اهتمام بیش‌تری داشته باشند، این نمایشگاه چیزی از نمایشگاه بین المللی تهران کم نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه جداسازی نمایشگاه محصول و صنایع وابسته ایده خوبی بود که امسال در دستور کار قرار داشت، عنوان کرد: اگرچه نمایشگاه‌های محصول جذابیت و مخاطب بیش‌تری دارند ولی شاهد استقبال بالایی از نمایشگاه صنایع و تجهیزات نیز بودیم.

امیرآبادی با اشاره به اینکه چینش غرفه‌ها و انتخاب شرکت‌ها به خوبی انجام شده بود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این نمایشگاه نظم و انضباط خوبی حاکم بود.

تاریخ: 1402/9/4
موضوع: اخبار قم
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی:

اخبار مرتبط

ظرفیت شهر قم در تولید کفش ماشینی برای اشتغال‌زایی استفاده شود

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم به نقل از حمیت نیوز(حمنا)؛ حسن طلایی در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی کفش قم ضمن تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری نمایشگاه ...

قم ۳۵ هزار نفر امسال از اماکن تاریخی قم بازدید کردند

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم به نقل از حمیت نیوز (حمنا)؛ علیرضا ارجمندی گفت: خانه زند، خانه ملاصدرا ، کاروانسرای دیرگچین ، تپه قلی درویش و موزه مراجع ...

طراحی سایت و پشتیبانی: رسانه پرداز