برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

امام جمعه قم در آئین تجلیل از خیرین و نیکوکاران آسایشگاه سالمندان و معلولین قم: خیرین در خدمت رسانی به معلولین شکر نعمت سلامتی و بندگی را به جای می‌آورند

سایت نمایشگاه بین المللی قم/ به گزارش پایگاه خبری حمیت نیوز؛ تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: خیرین عزیز در خدمت رسانی به معلولین و سالمندان ...
سایت نمایشگاه بین المللی قم/ به گزارش پایگاه خبری حمیت نیوز؛ تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: خیرین عزیز در خدمت رسانی به معلولین و سالمندان و نیازمندان، شکر نعمت سلامتی و بندگی را به جای می‌آورند.
آیت الله سید محمد سعیدی در آئین تجلیل از خیرین و نیکوکاران در از آسایشگاه سالمندان و معلولین قم انوار آفتاب قم که عصر دیروز برگزار شد، اظهار داشت: از همه خیرین که به این دستگاه شریف خدمت می کنند تقدیر می کنیم و این توفیق بزرگی برای ایشان است.
امام جمعه قم افزود: خیرین عزیز در خدمت رسانی به معلولین و سالمندان و نیازمندان، شکر نعمت سلامتی و بندگی را به جای می‌آورند.
وی تصریح کرد: این خدمت رسانی ها در واقع وظیفه اسلامی و انسانی است و باید در این مسیر مستدام بود، این مکان پر خیر و پربرکت است و اجر این عزیزان با خداست، این جهان صاحب دارد و خداوند نیز پیامبر (ص)و اهل بیت(ع) را فرستاد و وجود مهدی آل محمد صاحبان این جهان هستند.
آیت الله سعیدی با بیان اینکه از مسئولین این مجموعه در جهت خدمت رسانی به معلولان و سالمندان نهایت تقدیر داریم، افزود: این گونه مراکز خیریه، مستحق معافیت‌هایی در هزینه خدمات و حمایت‌های بیشتری هستند و خدمت رسانی به این عزیزان کار مهم و ارزشمند و سخت است.
امام جمعه قم عنوان کرد: از درگاه خداوند برای همه ایمان و عقل و سلامت و عافیت کامل طلب می کنیم و امیدواریم خداوند این خدمات را از خدمت گذاران قبول کند.
وی تصریح کرد: مردم عزیز در قبال این زحمات و خدمات دارای مسئولیت هستند به خصوص خیرین بدانند خدمت به این عزیزان برای دنیا و برای قیامت باعث عاقبت به خیری و رضایت خداست.
آیت الله سعیدی تصریح کرد: بنده به سهم خودم توصیه می کنم همه در این امر خیر توجه کافی داشته باشند، آستانه نیز به مسئولیت خود توجه می کند، همچنین مدیران استان که خدا توفیق خدمت و مسئولیت را در نظام به آنها داده یکی از وظایف آن ها این است که به امور این عزیزان برسند و به حد معقول کمک کنند تا بتوانند مشکلات را حل کنند.
وی بیان کرد: خداوند در دنیا و آخرت به همه خیرین اجر و پاداش می دهد، باید به بهترین نحو تعامل مسئولان با نیازمندان را مورد تاکید قرار داد، ما نیز مشکلات را به گوش مسئولان می رسانیم تا خدمات و معافیت ها را در نظر بگیرند.
آیت الله سعیدی گفت: کمیته امداد خدمت رسانی زیادی به نیازمندان دارند، اما امید دارند مدد جویان بتوانند خودشان روی پای خودشان بایستند و مستقل شوند در حالی که این جا مددجویان استقلالی در آینده ندارند لذا به نیازهای بیشتری نیاز دارند.
امام جمعه قم عنوان کرد: این گونه مراکز خیریه، مستحق معافیت‌هایی در هزینه خدمات و حمایت‌های بیشتری هستند.
همچنین در این مراسم فاطمه پور محمدی مدیر عامل موسسه سالمندان و معلولین انوار افتاب قم با تقدیر از خیرین و نیکوکاران افزود: این مؤسسه در حال حاضر با همت خیرین و نیکوکاران به ۳۲۰ معلول ذهنی و ۱۰۰ سالمند این آسایشگاه خدمات می‌دهد.
وی گفت: ماهانه بالغ بر دو میلیارد تومان هزینه جاری آسایشگاه است که شامل حقوق و بیمه پرسنل و هزینه خوراک و پوشاک و درمان و … مددجویان می‌شود.
همچنین خدابخش اسماعیلی عضو هیات امنای موسسه انوار آفتاب یکی از مطالبات مهم مجموعه را در نظر گرفتن معافیت برای هزینه های خدماتی از جمله آب ، برق و گاز برشمرد و تصریح کرد: در طول ماه بیش از 100 میلیون هزینه های جاری آب ، برق ، گاز است و تقاضای رایگاه شدن برخی معافیت ها را همانند مددجویان کمیته امداد و بهزیستی داریم.

تاریخ: 1400/12/15
موضوع: اخبار قم
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی:

اخبار مرتبط

۵۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در حوزه معادن قم انجام شد

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم؛ محمد جواد آخوندی ، ضمن اشاره به اقدام‌های صورت گرفته برای گسترش فعالیت‌های معدنی در قم طی سال گذشته گفت: در این ...

کشف احتکار ۲۳۹ تن شکر و روغن نباتی از یک شرکت در قم / دو نفر دستگیر شدند

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم؛ سردار محمد رضا میرحیدری اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان قم در معیت کارشناسان سازمان صمت ...

لزوم اجرای طرح دارالسلام در کنار مسجد مقدس جمکران

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم؛ مجید اخوان در یکصدوبیست و سومین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اهمیت تعامل بین مدیریت شهری و سایر ...

۹ برنامه در هفته «هنر انقلاب اسلامی» در خوزستان برگزار می‌شود

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم؛ محمد شهباز گهروئی پیش از ظهر امروز دوشنبه در گفت و گویی رسانه‌ای یا یادآوری اینکه سالروز شهادت سید مرتضی آوینی در ...

طراحی سایت و پشتیبانی: رسانه پرداز