برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در آستانه نیمه شعبان و سال جدید: تفاهم نامه همکاری کمیته امداد قم و مسجد مقدس جمکران امضاء شد

    حمیت نیوز _ کمیته امداد استان قم و مسجد مقدس جمکران به منظور بهره مندی از امکانات طرفین برای ترویج فرهنگ مهدوی و خدمت رسانی بیشتر و ...
  

حمیت نیوز _ کمیته امداد استان قم و مسجد مقدس جمکران به منظور بهره مندی از امکانات طرفین برای ترویج فرهنگ مهدوی و خدمت رسانی بیشتر و بهتر به محرومان تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
به گزارش پایگاه خبری حمیت نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، با امضای این تفاهم نامه دو نهاد با بهره مندی و هم افزایی ظرفیت هـا و امکانـات مـادی و معنـوی موجـود، برای ترویج فرهنگ نیکوکاری و توسعه مشارکت‌های مردمی با هدف توسعـه عدالت اجتماعی و ترویج فرهنگ مهدوی گام برخواهند داشت.
در این تفاهم نامه که به امضای مشترک دکتر محسن مسعودیان راد مدیرکل کمیته امداد استان قم و محمد کاظم پور امینی قائم مقام تولیت مسجد مقدس جمکران رسیده است نیازمندان معرفی شده از سوی کمیته امداد قم از خدمات دارالشفای مسجد بهره مند خواهند شد.
این تفاهم نامه با موضوع ترویج فرهنگ مهدوی بوسیله خدمت به مستضعفان و مددجویان کمیته امداد و ارائه خدمات فرهنگی و اجتماعی به زائران و مجاوران مسجد مقدس جمکران به مدت دو سال شمسی ایجاد گردید.
همچنین مسجد مقدس جمکران متعهد شده است تا فضای مناسبی برای فروش محصولات تولیدی مددجویان کمیته امداد در اختیار این نهاد قرار دهد.
برگزاری دوره های اردوئی آنلاین و پخش برای مددجویان تحت حمایت امداد امام(ره) در استان های مختلف و ایجاد مرکز نیکوکاری در این مسجد مقدس نیز بخشی از تعهدات کمیته امداد استان قم است که در این تفاهم نامه به آن اشاره شده است.
یکی از مهمترین تعهدات طرفین در این تفاهم نامه نصب صندوق‌های صدقات کمیته امداد در اطراف مسجد جمکران برای ذبح قربانی و توزیع آن در بین مددجویان این نهاد است.
طی این تفاهم نامه مسجد مقدس جمکران میزبان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد برای برگزاری دوره های آموزشی معارف مهدوی خواهد بود.
تاریخ: 1400/10/29
موضوع: اخبار قم
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی:

اخبار مرتبط

۵۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در حوزه معادن قم انجام شد

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم؛ محمد جواد آخوندی ، ضمن اشاره به اقدام‌های صورت گرفته برای گسترش فعالیت‌های معدنی در قم طی سال گذشته گفت: در این ...

کشف احتکار ۲۳۹ تن شکر و روغن نباتی از یک شرکت در قم / دو نفر دستگیر شدند

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم؛ سردار محمد رضا میرحیدری اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان قم در معیت کارشناسان سازمان صمت ...

لزوم اجرای طرح دارالسلام در کنار مسجد مقدس جمکران

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم؛ مجید اخوان در یکصدوبیست و سومین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اهمیت تعامل بین مدیریت شهری و سایر ...

۹ برنامه در هفته «هنر انقلاب اسلامی» در خوزستان برگزار می‌شود

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم؛ محمد شهباز گهروئی پیش از ظهر امروز دوشنبه در گفت و گویی رسانه‌ای یا یادآوری اینکه سالروز شهادت سید مرتضی آوینی در ...

طراحی سایت و پشتیبانی: رسانه پرداز