برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در آستانه نیمه شعبان و سال جدید: تفاهم نامه همکاری کمیته امداد قم و مسجد مقدس جمکران امضاء شد

    حمیت نیوز _ کمیته امداد استان قم و مسجد مقدس جمکران به منظور بهره مندی از امکانات طرفین برای ترویج فرهنگ مهدوی و خدمت رسانی بیشتر و ...
  

حمیت نیوز _ کمیته امداد استان قم و مسجد مقدس جمکران به منظور بهره مندی از امکانات طرفین برای ترویج فرهنگ مهدوی و خدمت رسانی بیشتر و بهتر به محرومان تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
به گزارش پایگاه خبری حمیت نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، با امضای این تفاهم نامه دو نهاد با بهره مندی و هم افزایی ظرفیت هـا و امکانـات مـادی و معنـوی موجـود، برای ترویج فرهنگ نیکوکاری و توسعه مشارکت‌های مردمی با هدف توسعـه عدالت اجتماعی و ترویج فرهنگ مهدوی گام برخواهند داشت.
در این تفاهم نامه که به امضای مشترک دکتر محسن مسعودیان راد مدیرکل کمیته امداد استان قم و محمد کاظم پور امینی قائم مقام تولیت مسجد مقدس جمکران رسیده است نیازمندان معرفی شده از سوی کمیته امداد قم از خدمات دارالشفای مسجد بهره مند خواهند شد.
این تفاهم نامه با موضوع ترویج فرهنگ مهدوی بوسیله خدمت به مستضعفان و مددجویان کمیته امداد و ارائه خدمات فرهنگی و اجتماعی به زائران و مجاوران مسجد مقدس جمکران به مدت دو سال شمسی ایجاد گردید.
همچنین مسجد مقدس جمکران متعهد شده است تا فضای مناسبی برای فروش محصولات تولیدی مددجویان کمیته امداد در اختیار این نهاد قرار دهد.
برگزاری دوره های اردوئی آنلاین و پخش برای مددجویان تحت حمایت امداد امام(ره) در استان های مختلف و ایجاد مرکز نیکوکاری در این مسجد مقدس نیز بخشی از تعهدات کمیته امداد استان قم است که در این تفاهم نامه به آن اشاره شده است.
یکی از مهمترین تعهدات طرفین در این تفاهم نامه نصب صندوق‌های صدقات کمیته امداد در اطراف مسجد جمکران برای ذبح قربانی و توزیع آن در بین مددجویان این نهاد است.
طی این تفاهم نامه مسجد مقدس جمکران میزبان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد برای برگزاری دوره های آموزشی معارف مهدوی خواهد بود.
تاریخ: 1400/10/29
موضوع: اخبار قم
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی:

اخبار مرتبط

جشنواره فراگیری نخستین واژه (آب) در قم برگزار می‌شود

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم به نقل از حمیّت نیوز(حمنا): مهندس عبدالحمید توکلی بینا قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب استان قم در همایش آموزشی - توجیهی ...

بهادری جهرمی: امسال به تولید ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار خودرو خواهیم رسید

به گزارش حمیت نیوز(حمنا):علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت سیزدهم امشب در سومین روز برپایی این نمایشگاه در قم، اظهار کرد: مردم ما شاهد هستند در دولت قبلی چه بحران‌هایی در ...

روز ورود حضرت معصومه (س) روز "قم" نامگذاری شده است

به گزارش نمایشگاه بین المللی قم به نقل ازحمیّت نیوز (حمنا) مهدی بخشی سورکی: پس از آنکه هشتمین امام شیعیان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) به ناچار و اجبار مامون پیشنهاد ...

خط انتقال و شبكه توزیع روستای صرم اصلاح و بازسازی شد

به گزارش نمایشگاه بین المللی قم به نقل ازحمیّت نیوز (حمنا): مهندس حسن بختیاری با اشاره به پروژه‌های اجرا شده و در دست اجرای آب و فاضلاب استان در روستاهای استان گفت: ...

طراحی سایت و پشتیبانی: رسانه پرداز