برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سامانه ۱۲۴ پاسخگوی صنعت گران در تمامی زمینه ها

به گزارش پایگاه خبری حمیت نیوز، علی رسولیان در سی و پنجمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که در سالن امام جواد استانداری قم برگزار شد، اظهار ...
به گزارش پایگاه خبری حمیت نیوز، علی رسولیان در سی و پنجمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که در سالن امام جواد استانداری قم برگزار شد، اظهار داشت: بعد از سفر رئیس جمهور به قم وزیر صمت در راستای پیگیری این مصوبات دستور تشکیل جلسه دادند که نشان دهنده عزم جدی وزیر برای حل مشکلات است.
وی ادامه داد: ۱۳۰ درخواست در این زمینه ثبت شده و امروز سامانه ۱۲۴ که در تمامی مسائل پاسخگو خواهد بود، راه اندازی خواهد شد.
رسولیان بیان داشت: امروز خیلی از سرمایه گذاران متقاضی زمین هستند که باید با برطرف کردن مشکلات آن ها از ظرفیت ها این ها حداکثر استفاده را داشته باشیم.
وی ادامه داد:پروژه مهم افزایش ظرفیت تولید است که در استان ها کلید زده شده و مشاورینی در تمامی استان ها انتخاب شده اند و راهکارهای زیادی در این زمینه احصا شده است تا این واحد ها از رکود خارج شوند.
رسولیان با بیان این که تامین مالی واحدها نیز در دستور کار است، تصریح کرد: ما در شهرک های صنعتی تمرکز بر منابع داخلی است و این که بتوانیم از تسهیلات دولتی بهره بگیریم با مشکلاتی روبرو هستیم.
وی ادامه داد: ما نباید در خصوص سرمایه گذاران کوتاهی کنیم و باید زیر ساخت های آن ها را فراهم کنیم.
رسولیان خاطر نشان کرد: در زمینه زیر ساخت ها استان قم به خوبی وارد عمل شده و امسال بسترهای خوبی فراهم شده است تا سرمایه گذاران قمی که تعدادشان هم دلگرم کننده است بتوانند از این مهم بهره ببرند.
تاریخ: 1400/10/21
موضوع: اخبار قم
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی:

اخبار مرتبط

قدردانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از حضور تاریخی مردم قم در تشییع شهدا

به گزارش پورتال اطلاع رانی نمایشگاه های استان قم؛ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم با صدور بیانیه‌ای از حضور بی نظیر و تاریخی مردم بصیر و قدرشناس قم در مراسم ...

شهیدان رئیسی و امیرعبداللهیان شهدای مسیر آزادی قدس هستند

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم به نقل از تسنیم، مصلای قدس شهر مقدس قم که بارها میزبان آیت‌الله شهید رئیسی بوده است، شب گذشته میعادگاهی شده بود ...

مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در حرم حضرت معصومه(س)

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه های استان قم به نقل از تسنیم؛ به مناسبت درگذشت شهادت گونه رئیس جمهور، وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی ...

طراحی سایت و پشتیبانی: رسانه پرداز