نمایشگاه مجازی هوراند

مرکز توسعه کسب و کار هوراند پس از سالها تجربه در برگزاری نمایشگاه ها،همایش ها،سمینار ها و جشنواره های استانی و ملی در راستای اهداف خویش در جهت توسعه کسب و کارها و خدمات ارزنده به جوانان ایران اسلامی،تجربیات خویش را در اختیار این عزیزان قرار می دهد

نمایشگاه مجازی، همان‌طور که از نامش نیز مشخص‌ شده، یک رویداد نمایشگاهی است که به‌ صورت مجازی و یا آنلاین، برگزار می‌گردد. در حالت معمول، نمایشگاه‌های مجازی و آنلاین در یک پلتفرم جامع و تحت وب روی می‌دهند.

مرکز توسعه کسب و کار هوراند پس از سالها تجربه در برگزاری نمایشگاه ها،همایش ها،سمینار ها و جشنواره های استانی و ملی در راستای اهداف خویش در جهت توسعه کسب و کارها و خدمات ارزنده به جوانان ایران اسلامی،تجربیات خویش را در اختیار این عزیزان قرار می دهد. انشاالله با اجرای فرامین رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در راستای حمایت از تولید،دانش بنیان و اشتغال زایی این مرکز نیز وظیفه خود می داند که به رهبر انقلاب اسلامی لبیک گفته و در راستای خدمت به هموطنان گرامی قدم بردارد. لذا در این خصوص تجربیات ارزنده خویش را به صورت مشاوره رسانه و تبلیغات و همچنین صفحه ای تحت عنوان نمایشگاه مجازی  دائمی برای شناسایی کسب و کارها ارائه می نماید.

همه با هم برای اعتلای ایران اسلامی همیاری کنیم

این صفحه جهت حمایت از کسب و کارهای استان قم ایجاد شده است 

جهت همیاری با شماره ۰۹۱۹۲۵۳۵۱۷۱ تماس حاصل فرمائید

 

اینجا محل تبلیغات شماست،با ما تماس بگیرید 09192535171
دکمه بازگشت به بالا