اجرای طرح ویزیت رایگان در مناطق محروم شهر بمناسبت دهه فجر توسط بسیج جامعه پزشکی و روابط عمومی بیمارستان خیرین سلامت و بیمارستان حضرت معصومه(س)

سایت نمایشگاه بین المللی قم / به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حمیت نیوز؛ در این طرح جهادی ماهانه ، ۳۰۰ بیمار نیازمند توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص ویزیت و با ارایه داروی رایگان تحت مداوا قرار گرفتند.

 

همشهریان گرامی می توانند در صورت تمایل به شرکت در طرح فوق داروهای مازاد خود را به رابط بسیج بیمارستان خیرین سلامت و حضرت معصومه(س) تحویل دهند تا پس از کنترل تاریخ و سلامت دارو بعد از ویزیت و تجویز پزشک به بیماران ارایه گردد.

لازم بذکر است در این طرح  که متخصص، پرستاران و کارشناس بینایی سنجی و سایر تیم درمان و بسیج منطقه بصورت جهادی شرکت و به مراجعین خدمت میکنند در حین ارایه خدمات درمانی با توزیع پمفلت های آموزشی با محتوای خودمراقبتی در پیشگری از سرطان ، کنترل خشم ، خودمراقبتی در کرونا و ..در جهت ارتقاء سطح آگاهی بهداشتی عموم مراجعه کنندگان تلاش شده است.

اجرای طرح ویزیت رایگان ( طرح شهید رهنمون) در مناطق محروم شهر بمناسبت دهه فجر توسط بسیج جامعه پزشکی و روابط عمومی بیمارستان خیرین سلامت و بیمارستان حضرت معصومه(س) صورت پذیرفته است که در ذیل تصاویر آنرا مشاهده می فرمائید:

 

تهیه و تنطیم : مجتبی علیشاهی

اینجا محل تبلیغات شماست،با ما تماس بگیرید 09192535171

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا