دهه فجر، دهه تحقق بعد سیاسی اسلام ناب در عصر جاهلیت مدرن و استعمار فرانو است

به گزارش پایگاه خبری حمیت نیوز / مجتبی علیشاهی؛ مهدی کبیری پور جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) در جمع خبرنگاران ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر ؛ گفت : دهه فجر، دهه تحقق بعد سیاسی اسلام ناب در عصر جاهلیت مدرن و استعمار فرانو است.

جانشین سپاه قم اظهارداشت : دهه فجر ؛ دهه‌ای است که با تحقق آن، نظام سلطه رویای استیلای بی‌چون چرای خود بر گرده بشریت ظلمت زده را بر باد می‌دید؛ به همین دلیل است که دشمنی با انقلاب اسلامی و از بین بردن آن را تنها راه نجات آئین ظالمانه و شرک‌آلود خود، می‌بیند.

کبیری پور مهم‌ترین راهبرد دشمنان را در دوران چهل سالگی انقلاب، ناامید کردن ملت ایران ؛ بویژه نسل جوان از آینده کشور و کارآمدی نظام اسلامی دانست .

وی در ادامه افزود: در همین راستا همه‌ی دلسوزان نظام بالاخص مسئولین و دولتمردان وظیفه دارند تا با بیان دستاوردهای انقلاب و نقاط امیدبخش در حوزه‌های مختلف اقتصادی، علمی، فرهنگی، سیاسی و… چراغ راهی باشند برای حرکت پرشتاب جوانان به سمت پیشرفت و آبادانی دین و دنیا؛ و این مهم با حضور آنان در بین مردم و گفتگوی چهره به چهره با ایشان، میسر خواهد شد.

جانشین فرمانده سپاه قم ابراز داشت : در سال‌های اخیر، دشمنان نظام اسلامی با تمسک بر جادوی رسانه و روایت سازی‌های جعلی، قصد تطهیر خاندان منحوس پهلوی را دارند و با توجه به ضعف سواد رسانه در بین اغلب مردم، تا حدودی پیش رفته‌اند.

وی در پایان تاکید کرد: در چنین شرایطی، بر رسانه‌های خودی فرض است تا با ورود مسئولانه به عرصه‌ی مقدس و والای جهاد تبیین، علاوه بر روشن نگه داشتن چراغ‌های امیدبخش در بین مردم و جوانان، منابع روشنی بخش جدیدی را هم در مسیر این انقلاب مقدس و الهی بیفروزند. انقلابی که بفرموده حضرت امام (ره)، حفظ آن از اوجب واجبات است.

اینجا محل تبلیغات شماست،با ما تماس بگیرید 09192535171

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا