جشن یلداواره احمدخانی و تقدیر از کادر درمان و پرستاران نمونه استان قم

قم - حمیت نیوز - در مجتمع بازرگانی مهندسی احمدخانی از کادر درمان و پرستاران تجلیل بعمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری حمیت نیوز /مجتبی علیشاهی؛ جشن روز پرستار و مراسم تجلیل از  کادر درمان و پرستاران نمونه استان قم با اجرای برنامه های متنوع یلدایی برگزار شد. در این مراسم که در فروشگاه احمدخانی با حال و هوایی خاص برگزار می شد، مدیریت و پرسنل فروشگاه احمدخانی ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان و تبریک ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار از زحمات کادر درمان  و پرستاران نموه در مقابله با بیماری کرونا تقدیر و تشکر کردند.

مدیر مجموعه احمدخانی با بیان اینکه برای حمایت از کادر درمان علی الخصوص پرستاران عزیز برنامه‌های خوبی را در داخل مجموعه پیش بینی کرده‌ایم اظهار داشت: امروز باید با نهایت خضوع دست عزیزانی که دل در گرو حمایت از بیماران و شفای مریضان دارند را بوسید و هر آنچه می‌شود به آنان خدمت کرد.

اسماعیل احمدخانی با بیان اینکه در این مجموعه بازرگانی می‌توانیم خدمات مورد نظر در رسته شغلی خودمان را به کادر درمان هدیه دهیم تصریح کرد: مجموعه احمدخانی مفتخر است تا ضمن تشکر از کادر درمان تمامی محصولات خود را با طرح  و  تخفیف ویژه به این عزیزان ارائه دهد.

ایشان در ادامه از خانواده معزز علیرضایی و پرسنل فروشگاه احمدخانی از بابت فراهم آوردن این رویداد به یادماندنی تشکر و قدردانی کردند.

یکی از پرستاران در مورد ویژگی یک پرستار اظهار داشت:  یعنی  صبوری،متانت و در خدمت تمام وقت برای بیماران بودن،این بزرگترین افتخار برای ما پرستاران هست.

از حس و حالش که پرسیدیم همدردی را علیرغم فشار مضاعف کاری از ویژگی‌های یک پرستار دانست و حال در روزهایی که به نام این قشر زحمتکش رقم خورده مجموعه بازرگانی احمد خانی نیز به تجلیل از آنان پرداخت که ما نیز به نوبه خود این کار ارزشمند را تقدیر می‌کنیم و دست تمام کسانی که به این کار مبادرت کردند را می‌بوسیم.

لازم بذکر است پرستاران از این جشن به نیکی یاد کرده و چیدمان و طراحی  تم یلدایی آنرا فوق العاده توصیف کردند.

این برنامه که با حضور تعدادی از کادر درمان و  پرستاران نمونه استان قم در محل  فروشگاه احمدخانی واقع در تقاطع جمهوری و جوادالائمه قم برگزار گردید از این عزیزان تقدیر و هدایایی نیز به رسم یادبود تقدیم شد و در پایان با گرفتن عکس های یادگاری به پایان رسید.

در ادامه تصاویر جشنواره یلدایی احمدخانی را مشاهده می کنید:

 

 

 

 

اینجا محل تبلیغات شماست،با ما تماس بگیرید 09192535171

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا