X
جهت مشاهده جشنواره زمستانی کلیک کنید
X
جهت مشاهده سایت تولیدی بازرگانی احمد خانی کلیک کنید
X
جهت مشاهده شگفتانه های تبلیغاتی کلیک کنید
نمایشگاه دائمی و بین المللی قم

نمایشگاه دائمی و بین المللی قم

حمایت از تولید ملی وظیفه همه ماست

رهبری و امام
پنجمین نمایشگاه تخصصی کفش، صندل و صنایع وابسته در قم افتتاح شد

پنجمین نمایشگاه تخصصی کفش، صندل و صنایع وابسته در قم افتتاح شد

01 بهمن 1398

397

 

به گزارش نشریه سراسری راه ثروت پنجمین نمایشگاه تخصصی کفش، صندل و صنایع وابسته با حضور حمید زادبوم معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران، بهرام سرمست استاندار قم و جمعی از مسئولان استانی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی قم افتتاح شد.

 

 این نمایشگاه که با حضور حمید زادبوم معاون وزارت صمت و رییس سازمان توسعه تجارت ایران و بهرام سرمست استاندار قم کار خود را آغاز کرده است، ۱۲۳ شرکت تولیدی محصولات خود را برای بازدید فعالان و علاقه مندان این حوزه به نمایش گذاشته‌اند.

 این نمایشگاه  تا چهارم بهمن ماه برای بازدید عموم مردم و فعالان اقتصادی دایر است، برای نخستین بار بزرگترین نشانهای تجاری و واحدهای تولیدی کفش کشور محصولات برجسته خود را در استان قم در معرض دید علاقمندان قرار داده اند.

بر اساس این گزارش، در این نمایشگاه که با هدف رشد و توسعه صنعت کفش و صادرات استان قم و همچنین معرفی برندهای برتر در این حوزه برپا شده است، نیمی از شرکت کنندگان از قم و نیمی دیگر از استان‌های مشهد، تهران، تبریز، همدان، قزوین و کرج در آن حضور یافته اند.

همچنین برای بازدید از این نمایشگاه ۱۸۰ میهمان خارجی از ۳۰ کشور مانند عراق، افغانستان، پاکستان، ازبکستان، گرجستان، ترکیه، روسیه، آذربایجان، قزاقستان، عمان، لیبی، کنیا، اوکراین، ترکمنستان، روسیه و سودان به صورت ویژه و با دو روز اسکان رایگان در قم دعوت شده‌اند.

گفتنی است سهم کالاها در پنجمین نمایشگاه کفش و صندل قم ۷۴ درصد، چرم مصنوعی ۱۴ درصد، ماشین‌آلات صنعت کفش ۶ درصد و صنایع وابسته ازجمله بسته‌بندی، قالب‌سازی، شرکت‌های تامین کننده مواد اولیه و پتروشیمی نیز ۶ درصد است.

در حال حاضر بیش از ۳۰۰ واحد تولیدی کفش در استان قم مشغول به فعالیت بوده که توانسته اند سهم مناسبی از صادرات استان را به دست بیاورند.

شایان ذکر است این نمایشگاه به صورت تخصصی برگزار شده و ویژه تجار ،بازرگانان و صاحبان کسب و کار صنعت کفش و صنایع وابسته است.

تاریخ برگزاری این نمایشگاه از 1  بهمن  لغایت 4  بهمن و ساعت بازدید از 15 الی 21 اعلام گردیده است.

 

نظرات کاربران

تاکنون 0 نظر درباره این مطلب ارسال شده است

کد امنیتی