دوره جامع مدیر منابع انسانی حرفه ای

سازمان مدیریت صنعتی قم برگزار می کند:

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه،همایش،سمینار و جشنواره های استان قم به نقل از حمیّت نیوز(حمنا)؛ مهندس علی رضوانی تبار مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی قم مدیران منابع انسانی را پل ارتباطی میان مدیران و کارکنان دانست و گفت:مدیران منابع انسانی همواره با چالش های متعددی روبه رو هستند که برای پاسخ به آن ها باید از دانش،توانمندی ها و شایستگی های متنوعی برخوردار باشند.

رضوانی تبار در ادامه گفت:مدیران و کارشناسان منابع انسانی می بایست وطیفه ترجمان دغدغه ها و مسائل کارکنان و مدیران به یکدیگر را به خوبی ایفا کنند که این موضوع آگاهی و اشراف کامل به طیف گسترده ای از اطلاعات و موضوعات را طلب می کند.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی قم دوره جامع منابع انسانی را حرفه ای خواند و اظهار داشت:این دوره که به صورت حرفه ای برگزار میگردد با در نظر گرفتن جایگاه حساس و مهم منابع انسانی در سازمان ها، به انتخاب و ارائه موضوعات کاربردی و برخاسته از دنیای واقعی می پردازد.

وی با اشاره به اینکه این دوره ها توسط اساتید برتر ارائه خواهد شد،اضافه کرد: آموزش های این دوره توسط اساتیدی ارائه می شود که علاوه بر دانش اکادمیک به عنوان پشتوانه تجربه تخصص خود بر دغدغه های مدیران منابع انسانی شناخت کافی دارند که این موضوع فراگیری راهکارهای عملی را برای شرکت کنندگان در این دوره به همراه خواهد داشت.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر نام کامل خود و نام دوره را به همراه تلفن تماس از طریق پل های ارتباطی زیر ارسال نمایند، کارشناسان سازمان مدیریت صنعتی با شما تماس خواهند گرفت.

سایت سازمان مدیریت صنعتی قم:      imiqom.ir

اینستاگرام:    imi.qom

واتساپ:     ۰۹۹۲۴۴۴۸۸۵۰

شماره های تماس:  ۳۲۹۳۳۹۰۸-۰۲۵          ۳۲۹۳۳۹۴۸-۰۲۵

اینجا محل تبلیغات شماست،با ما تماس بگیرید 09192535171

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا