نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی بانوان استان قم افتتاح شد.

با حضور معاون توسعه مديريت و منابع استانداری قم و جمعی از مسئولان قم:

به گزارش پورتال اطلاع رسانی نمایشگاه ها و همایش های قم به نقل از حمیت نیوز(حمنا)؛ با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم و جمعی از مسئولان قم،نمایشگاه اشتغال و  توسعه کارآفرینی بانوان استان قم درمحل سابق نمایشگاه های دائمی افتتاح شد.

در افتتاحیه این نمایشگاه که در جهت حمایت از بانوان کارآفرین قم برگزار گردیده است،ابدالی رئیس سازمان صمت،وزیری راد مدیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، عاشوری مدیر کل تامین اجتماعی،سرکار خانم عبدالهی مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری قم، سرکار خانم نازمند عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر قم،رضایی نسب مدیرعامل سازمان شهرداری های قم، سرهنگ نیکوکلام مسئول سازمان بسیج مهندسین و جمعی از مسئولان استانی حضور داشتند.

سید مهدی قریشی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم ضمن بازدید از غرفه های نمایشگاه گفت:نمایشگاه اشتغال و  توسعه کارآفرینی بانوان استان قم در حوزه کسب و کار بانوان است که باعث شگفت بنده شده است.

وی در ادامه افزود:این نمایشگاه را نسبت به نمایشگاه های قبلی توانمند تر دیدم که نشان از تجربه بیشتر غرفه داران و آموزش های لازم در خصوص حضور در نمایشگاه ها بوده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم برخی مشکلات غرفه داران را برشمرد و  بیان داشت: در حوزه بسته بندی و برندینگ خیلی کار نشده است که  بانوان توانمند قم نیازمند کمک و حمایت هستند.

قریشی در ادامه افزود: محصولات مواد غذایی به مجوزهایی نیاز دارد که به غرفه داران مواد غذایی کمک هایی در این زمینه خواهد شد که حداکثر بازدهی را داشته باشند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم در پایان ضمن ارزیابی خویش از این نمایشگاه گفت: ارزیابی بنده از این نمایشگاه بسیار مثبت است و در آینده قطعا نمایشگاه های توانمند تری از بانوان قم خواهیم دید.

همچنین سرکار خانم نیازمند عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر قم در حاشیه نمایشگاه به خبرنگار ما گفت: این نمایشگاه متشکل از بیش از سیصد میز هست که در خدمت بانوان توانمند و کارآفرین استان قم قرار گرفته است.

وی در ادامه بیان داشت: در این نمایشگاه شاهد بانوانی هستیم که از محصولات غرفه ها را آماده کرده اند که  اغلب شامل پوشاک،مواد غذایی و صنایع دستی می باشد.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر قم با اعلام اینکه این نمایشگاه بیشتر با حضور پرشور جوانان شکل گرفته است،اضافه کرد:غرفه داران که بیشتر از جوانان هستند از طریق مراکز آموزشی و به ویژه فنی و حرفه ای آموزش های لازم را دیده اند و بخی نیز سالها در این زمینه  و حضور در نمایشگاه ها فعالیت دارند.

وی در ادامه افزود: سیاست گذاری ما در بخش بانوان بدین صورت است که از این نمایشگاه ها حمایت کنیم و انشاالله در آینده نمایشگاه های دائمی بانوان برگزار کنیم و همینطور نمایشگاه های فصلی را افزایش دهیم.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر قم در پایان گفت: در بخش صنایع دستی بانوان توانمندی داریم که می توانند محصولات خویش را حتی صادر کنند که می تواند به اقتصاد خانواده ها کمک شایانی داشته باشد.

لازم بذکر است این نمایشگاه  که در محل سابق دائمی نمایشگاه های قم واقع در انتهای بلوار امام موسی صدر(خاکفرج)،جنب استانداری دایر است تا ششم آبان ماه و از ساعت ۱۵:۰۰ الی ۲۲:۳۰ در خدمت علاقه مندان و به ویژه بانوان خواهد بود.

اینجا محل تبلیغات شماست،با ما تماس بگیرید 09192535171

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا