اجتماع بزرگ امیدهای امام (ره)

نونهالان و نوجوانان قمی در کنار تمثال امام خمینی (ره)، سرود بین‌المللی “سلام فرمانده” را همخوانی خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ویژه نمایشگاه بین المللی قم به نقل از حمیت نیوز(حمنا)؛حجت‌الاسلام احمدقادری جانشین کمیته دانشجویی و حوزوی قرارگاه فرهنگی ۱۹دی با اعلام این خبر گفت: همزمان با ایام‌ سالگرد ارتحال ملکوتی معمار بزرگ انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد، اجتماع بزرگ امیدهای امام، برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه امروز این سرودِ زیبا به عنوان زبانحالِ گویایِ نسل چهارم و پنجم انقلاب، در سطح بین‌الملل مطرح شده است گفت: به لطف امام زمان ارواحنافداه و به کوری چشم دشمنان، فرزندان این مرز و بوم که به تعبیر امام راحل، امیدهای آینده انقلاب هستند، پاسدار و پاسبان ارزش‌های انقلاب و خون پاک شهیدان خواهند بود.

جانشین کمیته دانشجویی و حوزوی قرارگاه فرهنگی ۱۹ دی قم، کار فرهنگیِ تمیز و آتش به اختیار را از جمله انتظارات امام خامنه‌ای، از جوانانِ پُرشور انقلابی دانست و افزود: لازم است مسئولین در هر رتبه و جایگاهی که هستند، به تقویت فعالیت‌های فرهنگی بپردازند و از اقدامات این‌چنینی، حمایت‌های لازم را به عمل آورند.

وی گفت: در پاسخ به اقدام بی‌شرمانه‌ی توهین به اِلِمان امام راحل که چند ماه قبل انجام گرفت، اجتماع نونهالان و نوجوانانِ انقلابی و هم‌خوانی سرود بین المللی “سلام فرمانده” با عنوان “امیدهای امام”، پانزدهم خرداد ماه ساعت ۱۹ در کنار تمثال مبارک امام خمینی (ره) واقع در میدان بزرگ مرجعیت قم، برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام احمد قادری در پایان، از همراهی خوب قرارگاه ۱۹ دی در حمایت از فعالیت‌های فرهنگی گفت و افزود: در برگزاریِ این مراسم، پلیس راهور، شهرداری منطقه۴، ناحیه بسیج شهرستان قم، خیریه شهید محمدرضا شفیعی، پایگاه بسیج شهید زین‌الدین، موسسه مواسات اهل‌بیت علیهم‌السلام و پایگاه بسیج خواهران شهدای گمنام، همکاری خواهند داشت.

تهیه و تنظیم:زمانی

اینجا محل تبلیغات شماست،با ما تماس بگیرید 09192535171

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا