در مراسم معارفه رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم:چهره ای از شهید ابراهیم همت رونمایی شد

سایت نمایشگاه بین المللی قم/ به گزارش پایگاه خبری حمیت نیوز، مراسم تودیع و معارفه ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم، صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان کشوری و  استانی برگزار شد.

در این مراسم اکبر ابدالی به عنوان رئیس جدید سازمان صمت قم معرفی و از خدمات محمود سیجانی تقدیر بعمل آمد.

ابدالی که از مدیران جوان سازمان صمت قم و از کارشناسان اقتصاد مقاومتی کشور است، متولد ۱۳۵۷ و دانشجوی دکتری مدیریت است. وی تحقیقات علمی و پژوهش‌های کاربردی فراوانی در حوزه صنعت و تولید را در کارنامه خود دارد.
مسئول کارگروه اقتصاد مقاومتی سازمان صمت قم، کارشناس مسئول صنایع معدنی سازمان صمت قم، دبیر کمیته تخصصی توسعه ساخت سازمان صمت قم، عضویت در انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی کشور، عضویت در کارگروه اقتصاد مقاومتی حوزه علمیه قم، تدریس در دانشگاه و تالیف سه کتاب در حوزه اقتصاد مقاومتی از جمله کتاب «اقتصاد مقاومتی؛ تفسیر جهاد کبیر» و ده‌ها مقاله اقتصادی بخشی از سوابق سرپرست جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم است.

سیجانی نیز پس از این مسئولیت با حکم وزیر صمت به عنوان سرپرست اداره کل صنعت،معدن و تجارت استان تهران مشغول به فعالیت خواهد شد.

در این مراسم که نمایندگانی از اتاق های بازرگانی،اصناف و همچنین از خانه صنعت،معدن و تجارت و انجمن های تابعه حضور داشتند با تقدیر از خدمات ارزنده سیجانی، اعلام حمایت خویش را از اکبر ابدالی رئیس جدید سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم اعلام داشتند.

جالب تر از همه در این مراسم شباهت چهره و بیان ابدالی با شهید ابراهیم همت بود که حاضران را به وجد آورده بود.

امروز در چهره ایشان آرمان های انقلاب اسلامی،بصیرت،صداقت،نشاط،جسارت جوانی  و جهادی دیده شد.

ایشان همچنین بعد از مراسم معارفه و در اولین روز کاری خود در سمت جدید به همراه معاونین با حضور در گلزار شهداء با آرمانهای امام راحل بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای والا مقام تجدید بیعت کرد.و اظهار داشتند تداوم راه شهداء مهمترین وظیفه آحاد جامعه است

همچنین در این حضور ضمن قرائت فاتحه و اهدای گل به غبار روبی گلزار شهدای والا مقام پرداختند.

 

 

اینجا محل تبلیغات شماست،با ما تماس بگیرید 09192535171

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا